منوی دسترسی

قوانین ما

۱- به منظور ارتقای کیفیت محصولات و همچنین رضایت کاربران، برای تمامی محصولات نصب رایگان دمو روی وبسایت خریدار انجام می شود.

۲- نصب رایگان تنها یک بار و بر روی یک دامنه انجام می شود و پس از آن به ازای هر بار نصب مجدد دمو، می بایست هزینه آن معادل ۱۵۰۰۰ تومان توسط خریدار دریافت شود.

۳- کاربر موظف است برای نصب رایگان دمو ابتدا روی دامنه خود وردپرس را نصب نموده و قالب را روی وردپرس خود آپلود کند. سپس با ارسال مشخصات ورود به وردپرس دمو بر روی دامنه نصب خواهد شد.

۴- در هنگام نصب دمو ارائه شماره پرداخت الزامی است.

۵- هرگونه فروش محصولات تمینو به هر شکلی به جز فروش در وبسایت های مارکت وردپرس طرف قرارداد با تمینو ممنوع بوده و در صورت مشاهده پیگیری خواهد شد.

۶- خریدار هر زمان که بخواهد می تواند برای دریافت نسخه جدید قالب از طریق بخش پشتیبانی اقدام کند. برای دریافت نسخه بروزرسانی قالب ها هیچ هزینه ای دریافت نمی شود.

۷- پس از انجام خرید، شماره پرداخت را یادداشت فرمایید.

۸- هرگونه تغییر در کدنویسی قالب ها به صورت جداگانه از طرف خریدار، جزء قسمت های پشتیبانی قرار نمی گیرد.

۹- با توجه به سنگین بودن برخی قالب ها و حجم درونریزی بالا، حتما از هاست های با کیفیت استفاده کنید. پیشنهاد می گردد از هاستینگ هایی که در وبسایت تمینو به صورت بنر قرار داده شده است استفاده کنید.

۱۰- قالب نسخه انگلیسی و نسخه فارسی به صورت جداگانه به فروش می رسد. به این معنی که کاربری که نسخه فارسی قالب را خریداری کرده برای داشتن نسخه انگلیسی نیز می بایست نسخه انگلیسی را مجددا پرداخت نماید.  البته کاربرانی که نسخه فارسی یک قالب را خریداری کرده باشند، نسخه انگلیسی را می توانند با نصف قیمت خریداری کنند.