کد تخفیف ایران تم 24 | کد تخفیف مشتریان وفادار ایران تم 24 | کد تخفیف دائمی ایران تم 24 | باشگاه مشتریان ایران تم 24

 از ایران تم 24 کد تخفیف دائمی دریافت کنید

ایران تم 24 تصمیم دارد در پاسخی به اعتماد همراهان همیشگی خود و طراحان وب سایت های اینترنتی که از محصولات ایران تم 24 در طراحی هایشان استفاده می‌کنند، کد تخفیف اختصاصی و همیشگی ارائه کند تا در هر خرید بتوانند از ۲۰٪ تخفیف ایران تم 24 بهره مند شوند. این کد برای مشتریان وفادار ایران تم 24 به صورت اختصاصی صادر می گردد و برای سایر کاربران قابل استفاده نخواهد بود.

شرایط استفاده از طرح تشویقی مشتریان وفادار:

کاربرانی که بیش از ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان از ایران تم 24 خرید کرده باشند، مشتری وفادار ما خواهند بود. کلیه مشتریان وفادار می‌توانند طی تیکت “ارتباط با ایران تم 24” و از نوع “سایر موارد” درخواست دریافت کد اختصاصی خود را برای ما ارسال کنند و از ایران تم 24 کدی تخفیف اختصاصی دریافت نمایند.

شرایط استفاده از طرح تشویقی طراحان سایت:

در ایران تم 24 دو گروه از کاربران به عنوان طراح سایت شناخته می‌شوند: 

  1. شرکتهای ثبت شده حوزه فناوری اطلاعات که به طور تخصصی به کار طراحی سایت مشغول بوده ودارای شماره ثبت هستند.
  2. طراحان سایت و فریلنسرها که دارای یک وب سایت طراحی سایت با حداقل سه بخش زیر باشند:
    • نمونه کار
    • پلن‌های طراحی و ثبت سفارش
    • تماس با ما

این دست کاربران می‌توانند طی تیکت “ارتباط با ایران تم 24” و از نوع “سایر موارد” درخواست خود برای دریافت کد تخفیف اختصاصی را همراه با لوگوی رسمی مجموعه در ابعاد ۵۰۰*۵۰۰ در فرمت PNG، آدرس اینترنتی سایت خود و شماره ثبت/ شماره ملی (تنها برای شرکت های ثبت شده) برای ایران تم 24 ارسال کنند تا برای خریدهای بالا ۴۰۰،۰۰۰ تومان آن ها کد اختصاصی صادر گردد. لازم به ذکر است در صورت رسیدن سقف خرید مجموعه های طراحی سایت به ۳،۰۰۰،۰۰۰ تومان، می‌توانند بدون محدودیت در حداقل سفارش از طرح تخفیف مشتریان وفادار استفاده کنند. بدین منظور می باید طی همان تیکت درخواست حذف محدودیت حداقل سفارش را مطرح نمایید.    

بازدیدها: 89