منوی دسترسی

فارسی سازی قالب

در صورتی که قالب مورد نظر شما در لیست قالب های موجود در ایران تم 24 نیست، می توانید درخواست فارسی سازی قالب وردپرس مورد نظر خود را ارسال کنید. توجه داشته باشید که این پلن به دو صورت قابل انجام است:

۱-هزینه کامل راستچین و فارسی کردن قالب پرداخت شود: در این صورت مالکیت قالب به خریدار داده می شود و ایران تم 24 پس از فروش قالب به کاربر، قالب را در وبسایت برای فروش مجدد قرار نمی دهد.

۲-هزینه خرید یک قالب فارسی پرداخت شود: در این صورت شما مبلغی اندازه ی سایر قالب های فارسی می پردازید. در این روش ایران تم 24 اجازه دارد قالب را پس از فروش به کاربر، در وبسایت نیز قرار دهد تا سایر بازدیدکنندگان نیز امکان خرید قالب را داشته باشند.

انتخاب این پلن باید بر اساس نوع نیاز و میزان هزینه شما باشد. توجه داشته باشید که هزینه فارسی سازی کامل یک قالب وردپرس را تنها حجم محتویات آن تعیین می کند.

فارسی سازی پوسته وردپرس در ایران تم 24 شامل چهار مرحله کلی است. ابتدا قالب وردپرس از نظر محتوای دمو فارسی سازی می شود و محتوای اولیه قالب شامل برگه ها، فهرست ها، نوشته ها، محصولات، اسلایدر و ابزارک ها به زبان فارسی ترجمه می شود. در مرحله دوم تمامی استایل های CSS را صورت راستچین و مطابق با زبان فارسی در می آید. در قدم بعدی جملات و عبارات بخش مدیریتی وبسایت باید تبدیل به زبان فارسی شود. این عبارات در فایل های زبان که با فرمت PO موجود هستند قرار گرفته اند. برخی از این عبارات مانند بخش تنظیمات المان های صفحه ساز وردپرس، در فایل های PHP یافت می شوند. گام نهایی فارسی سازی قالب وردپرس، ایجاد یک پکیج با راهنمای فارسی که دارای فایل های نصب دمو است می باشد. پس از این مراحل قالب وردپرس به صورت استاندارد آماده ی استفاده به زبان فارسی است. به این صورت در صورتی که بروزرسانی جدیدی از قالب منتشر شود، تنها با چند تغییر ساده، قالب فارسی را نیز می توان به نسخه جدید بروزرسانی کرد.